گاز ترکیبی

گاز ترکیبی

گازهای مخلوط یا گازهای ترکیبی یا گازهای میکس:

گروه گسترده و گوناگونی از محصولات هستند که برای استفاده در صنایع خاص و کاربردهای مختلف تولید می‌گردند آنها ترکیبی از گازهای خالص با غلظت های متنوع در گستره پی پی ام و یا درصدی می باشند.

گاز ترکیبی:

گاز ترکیبی(G20،G21،G30،G31) دراکثرصنایع از جمله صنایع جوشکاری، لیزر و برشکاری، ریخته گری، صنایع غذایی، داروسازی، پزشکی، تحقیقاتی، آزمایشگاه ها و … کاربرد  بسیاری دارد. ازانواع مختلف ترکیب های گازی میتوان به گازهای جوشکاری (به عنوان مثال گاز ترکیبی کورگن تشکل شده از 18 درصد گاز دی اکسید کربن و 82 درصد گاز آرگون مناسب جوشکاری می باشد)، لیزر، گازهای طبی، گازهای استاندارد و کالیبراسیون مورد استفاده در تحقیقات، فناوری و آنالیز مانند سنجش آلودگی هوا، آنالیز کننده های نفت و گاز، گازهای سوختی و … اشاره کرد.

مخلوط های گازی بعنوان گازهای مرجع جهت کالیبراسیون و در تجهیزات آزمایشگاهی مانند کروماتوگرافی گازی، کوانتومتر، لیزرها و آنالایزرهای مختلف استفاده می‌گردد. مقدار عناصر تركیبی دراین نوع گازها از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. مخلوط های گازی در سپهرگازکاویان به دو صورت درصدی و ppm  و با استفاده از روش گراویمتری (وزنی) در سایزهای متنوع سیلندر تولید می‌شوند.

گاز ترکیبی قانون گاز است. ترکیبی از قانون بویل، قانون گای لواسک و قانون چارلز میباشد. این قانون به عنوان یک نتیجه از این سه قانون در نظر گرفته می‌شود. رابطه بین این متغیرها در قانون گاز ترکیبی دیده می شود; که اظهار می کند که نسبت حجم محصول فشار و دمای سیستم ها ثابت باقی می ماند. با استفاده از این قانون گاز کمک میکند تا ریاضیات پیش بینی عواقب تغییر در درجه حرارت، حجم و فشار. این قانون همچنین می تواند در توضیح مکانیک مورد کاربرد قرار گیرد; که در آن دما، حجم و فشار تحت تاثیر قرار می گیرد.

گازهای ترکیبی:

  • متان %G20:100
  • پروپان13%،متانG21:87%
  • ایزوبوتان50%،نرمال بوتانG30:50%
  • پروپانG31:100%

گاز ترکیبی|خرید گاز ترکیبی|گاز کالیبراسیون|خرید گاز کالیبراسیون

گاز ترکیبی آرگون:

مشتریان گرامی اگر قصد خرید آرگون خالص و یا گاز ترکیبی آرگون را دارید میتوانید درخواست خودرا برای همکاران فروش ما از طریق واتساپ،ایمیل ارسال نمایید.

گاز ترکیبی هلیوم:

انواع گاز میس و ترکیبی هلیوم از 2 جزئی تا 15 جزئی مطابق استاندارد توسط آزمایشگاه سپهرگازکاویان مطابق با درخوات مشتریان قابل تولید است.

گاز ترکیبی متان:

سوختن متان باعث تولید دی اکسید کربن و آب می‌شود فرمول مولکولی متان CH4 وبه عنوان سوخت استفاده میشود(متان ساده ترین آلکان است).

گاز ترکیبی متان را با بالاترین کیفیت می‌توانید از سپهرگازکاویان تهیه کنید.

گاز ترکیبی اکسیژن:

اکسیژن آزمایشگاهی خلوص بالا در این مجموعه تامین می‌کردد همچنین گاز ترکیبی اکسیژن با یهترین کیفیت و گواهینامه معتبر را می‌توانید خریداری نمائید.

گاز ترکیبی نیتروژن:

گاز نیتروژن را هم به صورت خالص و هم به صورت گاز ترکیبی عرضه می‌کنند.

گاز ترکیبی پروپان:

پروپان (C3H8) یکی از ترکیبات هیدروکربنی است که سه اتم کربن دارد.به طور معمول حالت گازی دارد. این گاز به صورت گاز ترکیبی نیز عرضه می‌شود.

گاز ترکیبی دی اکسید کربن:

گاز دی اکسید کربن را هم به صورت خالص و هم به صورت ترکیبی تهیه می‌کنند. این گاز با بالاترین کیفیت در آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد تهیه می‌شود.