قیمت گاز پروپان

پروپان یک هیدروکربن سه کربنه است که در آن پیوند‌ها از نوع کوالانسی اشباع هستند. برای خرید و استعلام قیمت گاز پروپان با سپهرگازکاویان تماس بگیرید.

قیمت گاز پروپان

 گاز پروپان |  قیمت خرید گاز پروپان آزمایشگاهی | پروپان گرید بالا | قیمت گاز Propane | C3H8

قیمت گاز پروپان خالص |  قیمت گاز پروپان وارداتی |  گاز C3H8 Gas  | Propane

قیمت گاز پروپان:

گاز پروپان

گاز پروپان با فرمول شیمیایی C3H8 از خانواده آلکین ها است، در شرایط استاندارد پروپان یک گاز بی رنگ و با طمع نسبتا شیرین میباشد. پروپان چه به صورت مایع چه به صورت گاز بسیار قابل اشتعال و مخلوط آن با گاز قابل انفجار است. گاز پروپان محرک چشم و پوست نیست و در غلظت بالا به دلیل کاهش درصد اکسیژن خفه کننده میباشد.

پروپان به صورت مخلوط گازی با متان در صنعت تولید پکیج، آبگرمکن و بخاری جهت کنترل میزان آلایندگی خروجی از اگزوز محصولات مورد استفاده قرار میگیرد. مخلوط گازی پروپان در این صنعت با نام G21 معروف است.

بر اثر سوختن پروپان انرژی حرارتی بسیار زیادی تولید میشود. این خاصیت باعث شده است که از این گاز در صنایع تولید کابل جهت انجام تست شعله نیز استفاده گردد.

پروپان در تست های آزمایشگاهی اکثرا به عنوان ماده سوختی مورد استفاده قرار می گیرد. تعداد کربن بالا و ضریب حرارتی خود حاصل از سوختن، علت این امر است.

قیمت گاز پروپان خلوص بالا:

گاز پروپان یک آلکان سه کربنی با فرمول مولکولی C۳H۸  است. در فشار و دمای استاندارد به شکل گاز ولی قابل متراکم شدن به صورت مایع حمل و نقل می شود. پروپان از گازهای طبیعی که شامل حدود ۹۰% گاز متان , ۵% گاز پروپان و ۵% گازهای دیگر است از طریق فرآوری گاز طبیعی در کارخانجات جدا میگردد همچنین می توان گاز پروپان را از چاه‌های نفت استخراج نمود.

 گاز پروپان مایع در تانک حمل میشود و سپس در سیلندر به عنوان سوخت ذخیره میگردد.

شما میتوانید برای سفارش گاز پروپان حلوص بالا و استعلام قیمت گاز پروپان با کارشماسان شرکت سپهرگازکاویان تماس حاصل نمایید.

قیمت گاز پروپان درلحیم‌کاری و جوشکاری:

از تصفیه نفت خام حاصل میگردد و برای جوش و برش در صنایع فولاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاز پروپان در صنایع جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد.بعنوان سوخت پاک شناخته شده است.

قیمت پروپان مایع:

گاز پروپان مایع در مخزن یا تانک پرشده و درصورت نیاز مشتری در فلاسک پر می‌گردد. گاز پروپان تصفیه ی نفت خام می باشد که تحت فشار به مایع تبدیل می شود.کی از معمولی ترین انواع ال پی جی ( گا زهای مایع نفتی ) می باشد. 

قیمت خرید گاز پروپان:

گاز پروپان یک گاز بی رنگ و با طمع نسبتا شیرین است. گاز پروپان در شرایط عادی پایدار میباشد .پروپان گازی بسیار آتش گیر است.

با فرایندجداسازی گاز طبیعی و نفت توليد می‌گردد. پروپان از گازهای طبیعی که شامل حدود ۹۰% گاز متان , ۵% گاز پروپان و ۵% گازهای دیگر می‌باشد حاصل میشود.

قیمت گاز پروپان در صنعت کشاورزی :

برای  سوخت ژنراتورکه در کشاورزی برای خشک کردن محصول استفاده می شود گاز پروپان کاربرد دارد.برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

قیمت گازهای کالیبراسیون پروپان:

گاز کالیبراسیون G که در دستگاه های تست سیستم های گرمایشی کاربرد دارد. سیلندرهای گاز پروپان قرمز رنگ می باشند.  قیمت گازهای کالیبراسیون طبق درخواست مشتریان با گازهای خلوض بالا در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

قیمت شیر سیلندر گاز پروپان:

شير سيلندر  يكي از اجزاي مهم سيلندر است. شیرسیلندر پروپان چپ گرد می باشد آتش زا بودن گاز پروپان دلیل این عملکرد می‌باشد.

برای استعلام قیمت گاز پروپان و دیگر تجهیرات با سپهرگازکاویان تماس برقرار نمایید.

 قیمت شارژ سیلندرگاز پروپان:

کپسول گاز در جهت پرکردن کپسول گاز یا شارژ کپسول گاز پروپان که به نام LPG شناخته میشود در شرکت سپهرگازکاویان موجود می‌باشد.

پروپان یک گاز هیدروکربنی قابل اشتعال میباشد که از طریق فشار بالا مایع شده.معمولا به عنوان سوخت در گرمایش، پخت و پز، آب گرم و وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت گازپروپان آزمایشگاهی :

شرکت سپهر گاز کاویان در تولید انواع گازهای خالص آزمایشگاهی و کالیبراسیون،فعالیت دارد. پروپان (C3H8) گاز مایع بی رنگ و بسیار قابل اشتعال است.توسط پالایش گاز طبیعی به دست می‌آید.

قیمت میکس گاز پروپان:

گازهای میکس پروپان از 2جزئی تا 15جزئی در شرکت سپهرگازکاویان موجود است. مخلوط های گازی در ابزار تست سیستم های گرمایشی استفاده می‌گردند و مخلوطی از هیدروکربن ها با گاز هیدروژن یا نیتروژن می‌باشد.

شما برای استعلام قیمت میکس گاز پروپان میتوانید با کارشناسان فروش سپهرگازکاویان تماس بگیرید.

قیمت مخلوط گازی دربالانس گاز پروپان:

پروپان یک آلکان سه کربنه با فرمول مولکولی  C3H8 می‌باشد. بعنوان مثال پروپان دربالانس متان G21در صنایع گرمایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت سپهرگازکاویان در زمینه مخلوط های گازی و گازهای میکس پروپان فعالیت دارد.

قیمت گاز پروپان گرید بالا:

درصنایع مختلف از گریدهای مختلفی استفاده میگردد. گرید3و3/5درسپهرگاز کاویان موجود است.اگر در صنعت خود گاز ترکیبی پروپان هم مصرف دارید بنا به درخواست شما تولید می شود.

قیمت مانومتر گاز پروپان:

مانومتر پروپان برای استفاده در انواع صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. مانومتربرای اندازه گیری فشار گازها از جمله گاز پروپان ،ازروش مقایسه آنها با فشار هوا کاربرد دارد.

قیمت گیج گازپروپان:

رگلاتور تک گیج برای انواع گاز اکسیژن , استیلن , آرگون و پروپان جهت مصرف کننده های نهایی در خطوط توزیع گازمورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت گاز پروپان وارداتی:

پروپان گازی بی رنگ، آتش زا و مایع می‌باشد. چگالی این گاز سنگین تر از هواست. گازپروپان از خانواده هیدروکربن ها وارداتی می باشد و آتش زا است.در حالت معمولی به صورت گاز می‌باشد.

برای استعلام قیمت گاز پروپان وارداتی میتوانید یا سپهرگاز کاویان تماس بگیرید.

قیمت کپسول کوچک گاز پروپان:

سیلندرها سایزهای مختلفی دارند طبق درخواست مشتری تامین می‌گردند. حجم های2و 5 و 10 و 20 و 40 و 50 لیتری درسپهرگاز کاویان موجود می‌باشد.

قیمت گاز پروپان گرید 3:

درجه خلوص گازها – گرید بر اساس میزان ناخالصی های هر گاز تعریف میگردد. منظور از گرید گاز ,درصد خلوص گاز است که با توجه به آن صنعتی یا آزمایشگاهی یا فوق خالص بودن گاز مشخص می شود.

قیمت دتکتورگازپروپان :

برای تشخیص نشتی گاز و اعلام خطر از دتکتور استفاده میکنند. برخی دتکتورها قادرند درصورت نشتی گاز به یک شیرفرمان دهد ومسیرگاز را می بندد.

قیمت گازپروپان تهران:

 گاز پروپان یک گاز هیدروکربنی قابل اشتعال است. پروپان را می توان در فشار های نسبتا کم به مایع فشرده کرد.گاز پروپان از طبیعت حاصل می‌گردد.

قیمت گاز پروپان در صنعت فیلم سازی:

گازپروپان در صنعت های مختلفی قابل استفاده می باشد. گاز پروپان در صحنه های اکشن در صنعت فیلم سازی مورد استفاده می باشد.