قیمت گاز هیدروژن

هیدروژن گازی پرکاربرد در صنایع است برای خرید و استعلام قیمت هیدروژن با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت گاز هیدروژن

قیمت گاز هیدروژن| قیمت گاز H2| قیمت خرید Hidrogen

گاز هیدروژن | قیمت گازهیدروژن خالص| قیمت هیدروژن H2 

قیمت گاز هیدروژن:

شرکت سپهرگازکاویان تولید کننده و تامین کننده گازهای آزمایشگاهی مانند گاز هیدروژن و مخلوط گازی ( تولید گازهای کالیبراسیون با تکیه بر اخذ گواهینامه ISO 17025 همراه با سرتیفیکیت) با کیفیت و خلوص بالا و همچنین کالیبره کردن تمامی تجهیزات وابسته به صنایع مختلف فعال می باشد.

شرکت سپهرگاز کاویان، قادر به تولید گاز هیدروژن در سیلندرهایی با حجم 5 و10و20 و40 و50 لیتر( سیلندرهای کربن استیل ) می‌باشد.

گاز هیدروژن با درصد خلوص 99/999و99.9992 ، 99.9995 ، 99.9999 قابل ارائه است.

برای ارسال سفارش، مشاوره، انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت می‌توانیدبا شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

قیمت گازهیدروژن خلوص بالا:

سپهرگاز کاویان تامین کننده و تولید کننده گازهای خالص در تمام گریدها می باشد. هیدروژن خلوص بالا در صنایع مختلف کاربرد دارد.سپهرگاز تامین کننده گازهای مصرفی شما در خلوص های پایین و بالا می باشد. 

قیمت گازهیدروژن آزمایشگاهی:

گازها به دوصورت آزمایشگاهی و صنعتی در بازار عرضه میگردند. گازهای آزمایشگاهی گازی حساسی هستند.باگریدها وخلوص های بالا در بازار وجود دارند.

قیمت گازهیدروژن خالص:

بیشترین عنصردرجهان هیدروژن می باشد. هیدروژن بصورت گازی شکل موجود است. عنصری بی رنگ و بی بو و بی مزه وغیرفلزی و غیرسمی و آتش گیر می باشد.در صنعت برای تولید هیدروژن از گاز طبیعی استفاده می کنند.

قیمت مخلوط گازی دربالانس هیدروژن:

تامین وتولید گازدر بالانس هیدروژن برای ما امکان پذیر می باشد منتظردرخواست شما عزیزان می باشیم. مخلوطهای گازی در بالانس هیدروژن=آرگون دربالانس هیدروژن 

 دی اکسیدکربن در مونوکسیدکربن در بالانس هیدروژن برای پالایشگاه نفت کاربرد دارد.

قیمت خرید گاز کالیبراسیون هیدروژن:

گازها بنابر درخواست شما مصرف کنندگان تولید می‌گردند.استفاده از گازهای خالص درخلوص بالا برای گازهای کالیبراسیون موجب بالارفتن دقت در کالیبره کردن میشود.

قیمت ترکیبات گازی هیدروژن:

معروف ترین ترکیبات گاز هیدروژن هیدروکربن ها می باشد. ترکیب هیدروژن وهلیوک بعنوان گازسوختی کاربرد دارد.ترکیب هیدرژن و نیتروژن در دستگاه آنالیز استفاده میشود.

قیمت رگلاتور گاز هیدروژن:

رگلاتور برای گازهای خالص و ترکیبی برای شما عزیزان ارائه است. به علت حالت انفجاری برای خروج باید از دقت بالایی برخوردار باشد.برای تهیه رگلاتور از شرکت های معتبر خریداری کنید.

قیمت گاز هیدروژن استاندارد:

سبک ترین عنصر هیدروژن می باشد. با اکثر عنصرها ترکیب می شود. گازی است بسیار آتش گیرویک گاز بی رنگ و غیرفلزمی باشد ودرصورت فشاربالا مایع می شود. شرکت سپهرگازدارای گواهینامه استاندارد و آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد می باشد.

قیمت میکس گاز هیدروژن:

گازهای میکس توسط متخصصان ازمایشگاه سپهرگاز تولید میشوند. بعنوان مثال گازهای میکس هیدروژن درنیتروژن-گازمیکس هیدروژن در دی اکسیدکربن در نیتروژن.

قیمت آنالیز گازهیدروژن:

برای تشخیص خلوص های گازها به آنالیز آن می پردازیم. گازها برای زمان تحویل به مشتری چندین بار آنالیز انجام میگیرد .آنالیز هیدروژن با دستگاه GCانجام میگیرد.

قیمت شیرمخصوص گاز هیدروژن:

شیراستیل برای گاز هیدروژن استفاده میشود. انواع شیر برای گازهای مختلف در سپهرگاز کاویان موجود است مانند شیر راست گرد یا شیر چپ گرد یا اینکه شیر از جنس کربن استیل یا شیر از جنس برنجی

قیمت پالت گاز هیدروژن:

پالت ها در سایزهای و تعداد جایگاه مختلف ساخته می شود. پالت‌ها در ابعاد4تایی,6تایی,9تایی,12تایی,16تایی,24تایی به صورت عمودی و افقی وطبق دستوروسفارشات مشتریان ارائه میشود.

قیمت پک گاز هیدروژن:

کسانی که در صنعت خود مصرف روزانه سیلندرگازی دارند برای حمل آن پک پیشنهاد می کنیم. درکنار پک ها میتوانیم به درخواست مشتریان به تعدادی شیرخروجی نصب کنیم.

قیمت چرخ دستی گاز هیدروژن:

چرخ دستی در طرح پله رو و سطح مسطح موجود می باشد. باکمترین زمان ممکن سیلندرهای خود را جابه جا کنید و برای حمل آسان و کمترین نیرو انسانی سیلندر را حمل کنید.

قیمت گاز هیدروژن برای بادکنک:

گاز هیدروژن برای باد کردن بادکنک بسیار خطرناک می باشد به دلیل حالت انفجاری که دارد.  گاز هیدروژن عمدتا برای پرکردن باد بادکنک مناسب نمی باشد.آتش گیری آن در جشن ها خطرات جبران ناپذیری به جا میگذارد.

قیمت گاز هیدروژن گرید5/5:

هیدروژن جی سی گرید5/5، گریدها براساس ناخالصی گازها تعیین میشود.

قیمت سیلندر50لیتری گاز هیدروژن:

سیلندر50لیتری فشار آن 150بارتا200 بار می باشد. سیلندر 50لیتری با گاز مورد نیاز مشتریان شاژ می کنیم وبه همراه سرتیفیکیت در اختیار شما قرار میدهیم.

لیست قیمت گاز هیدروژن:

برای استعلام قیمت گازها با خلوص های متفاوت با ما تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر با مسئولان فنی سپهرگاز کاویان تماس حاصل فرمایید.

قیمت هیدروژن در موادغذایی:

در بسته بندی موادغذایی مورد استفاده قرار میگیرد. میتواند با گاز هیدروژن در بسته بندی مواد از نشتی و سوراخ بودن سنجید و هم اینکه از اکسیدشدن موادخوراکی پیشگیری میکند.

قیمت گاز هیدروژن در GC:

برای جداسازی مواد وشناسایی مواد مورد استفاده قرار می گیرد. در دستگاه جی سی دوفاز ساکن ومتحرک وجود دارد فاز متحرک گازحامل واکنش ناپذیر استفاده میشود.

قیمت گاز هیدروژن در دستگاه اسپکترومتری:

برهم کنش نور بر ماده را بررسی میکند. تعیین غلظت مواد-طیف وسیعی از داروها را قابل سنجش است ببرسی میکند.شناسایی ترکیبات -وهمچنین در مسائل تحقیقاتی مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت خرید گاز هیدروژن در بالاترین کیفیت:

گازهیدروژن خالص و ترکیبی با بالاترین کیفیت موجود می باشد. گازهای خالص با بالاترین خلوص ازمایشگاهی و اسکوپ گازی کامل در شرکت سپهرگاز کاویان موجود می باشد.

قیمت کپسول گاز هیدروژن:

گاز هیدروژن درکپسول های فولادی یا کربن استیل گاز ذخیر میشود. در کپسول فولادی و به رنگ استاندارد قرمز می باشد.جهت سفارش با شرکت سپهرگاز تماس حاصل فرمایید.

قیمت گاز هیدروژن ارزان در بازار:

گاز هیدروژن با گریدهای مختلف قیمت های متفاوتی هم دارا می باشد. برای استعلام قیمت گازها با دفتر مرکزی سپهرگاز کاویان تماس بگیرید.

قیمت تست هیدرواستاتیکی سیلندرگاز هیدروژن:

آزمایشات مخصوص بر روی سیلندر نشتی آن را مورد بررسی قرار می دهد. درکارخانه ها بعد از عملیات و خاموش کردن تست انجام میدهند.این تست نشان میدهد که آیا سیلندر میتواند کار خود را انجام دهد یانه.

قیمت سیلندرکربن استیل گاز هیدروژن:

سیلندر از جنس کربن استیل برای گاز هیدروژن مناسب می باشد. سیلندر کربن استیل برای گازهای غیرخورنده کاربرد دارد.

قیمت شیرچپ گرد گاز هیدروژن:

 شیرهای سیلندر دو نوع چپ گرد و راست گرد میباشند. گاز هیدروژن به علت آتش زایی شیر چپ گرد مناسب سیلندر آن می باشد.

قیمت هیدروژن:

برای استعلام قیمت هیدروژن می‌توانید با سپهرگازکاویان تماس بگیرید.