قیمت گاز هلیوم

گاز هلیوم یک گاز نجیب و بی اثر است که در گروه 18 جدول تناوبی قرار دارد. برای خرید و استعلام قیمت هلیوم با کارشناسان ما تماس برقرار نمائید.

قیمت گاز هلیوم

قیمت گاز هلیم | قیمت گاز هلیوم | قیمت گاز HE |  Helium

گازهلیم |قیمت خرید گاز هلیوم | قیمت هلیوم وارداتی | قیمت گاز هلیوم خلوص بالا | قیمت HE | Helium

قیمت گاز هلیوم:

شرکت سپهرگازکاویان تولید کننده و تامین کننده گازهای آزمایشگاهی مانند گاز هلیوم و مخلوط گازی ( تولید گازهای کالیبراسیون با تکیه بر اخذ گواهینامه Iso17025 همراه با سرتیفیکیت) با کیفیت و خلوص بالا و همچنین کالیبره کردن تمامی تجهیزات وابسته به صنایع مختلف فعال می باشد.

شما میتوانید برای استعلام قیمت گاز هلیوم و دریافت اطلاعات با بخش فرش تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

قیمت گاز هلیوم وارداتی:

گاز هلیوم وارداتی در سیلندر های 50لیتری با فشار 200 بار و رنگ سیلندر قهوه ای به فروش میرسد. گاز هلیم وارداتی خنثی میباشد. از گاز هلیم برای مشخص کردن نشتی در مخزن ها استفاده میشود هلیم وارداتی تامین شده توسط سپهرگازکاویان با کیفیت بالا و سرتیفیکیت معتبر به مشتریان عرضه میگردد.

قیمت گاز هلیوم مایع :

کاربرد گاز هلیوم مایع در پزشکی بسیار مهم است و نبود آن ضررهای جبران ناپذیری به وجود می آورد. ر فشار استاندارد در صورتی که دما تا 4 درجه کلوین پایین بیاید گازهلیوم به شکل مایع در می آید.هلیوم مایع به عنوان خنک کننده در سال های اخیر جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.هلیوم مایع در خلوص متعددی تهیه و تامین میشود.

قیمت خرید گاز هلیوم:

سپهرگازکاویان آزمایشگاه مرجع می باشد و تمامی گازهای خالص و گاز هلیوم تامین شده  دارای بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. قیمت گاز هلیم در حجم 5،10،20و 50لیتری با خلوص 5/2(99/9992)،5/5(99/9995)و 6(99/9999) با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط سپهرگازکاویانارائه می‌گردد.

قیمت گازهلیوم مایع برای دستگاه MRI:

هلیوم مایع در صنعت پزشکی و آزمایشگاه کاربرد بسیاری دارد. از هلیوم مایع برای حفظ خواص ابررسایی مگنت ها در دستگاه MRI استفاده می‌گردد که مهترین و بیشترین کاربرد آن نیز می باشد.

قیمت خرید اینترنتی کپسول گاز هلیوم:

کپسول گاز هلیوم آزمایشگاهی در حجم 50لیتری با فشار 200 بار به فروش میرسد.کپسول هلیم تامین شده توسط سپهرگازکاویان مورد آزمون قرار گرفته شده و با بالاترین کیفیت ارائه میگردد. برای خرید کپسول گازهلیم می توانید درخواست خود را برای همکاران ما از طریق واتساپ وایمیل ارسال نمایید.

قیمت گازهلیوم در تهران:

سپهرگازکاویان توزیع کننده کپسول گاز هلیوم خلوص بالا آزمایشگاهی می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گاز هلیوم با همکاران فروش ما دفتر تهران تماس حاصل فرمایید.

قیمت گاز هلیوم در البرز:

سپهرگازکاویان تامین کننده گاز هلیوم وارداتی با خلوص 5/2و 5/5 و6 می باشد.قیمت گاز هلیم در تمامی ابعاد با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط سپهرگازکاویان آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد ارائه میشود برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

قیمت گاز هلیوم خالص آزمایشگاهی:

گاز هلیوم خالص آزمایشگاهی جزء پرکاربرد ترین گازها در صنعت است. گازهلیوم خالص در ابعاد 5لیتری،10لیتری،20لیتری و 50 لیتری شارژ می‌گردد از خلوص بالا هلیم به عنوان گرید تحقیقاتی نیز یاد میشود.

قیمت گاز هلیوم خالص با سرتیفیکیت معتبر:

تمامی گازهای خالص و گازهلیوم و گازهای ترکیبی تولید شده توسط سپهرگاز کاویان دارای بالاترین کیفیت می باشند. تمامی گازهای ارائه شده توسط شرکت سپهرگازکاویان چند دوره با آنالایزر های با دقت بالا آنالیز میشوند و با سرتیفیکیت معتبر و قابل پیگیری به مشتریان تحویل داده میشود.

قیمت شارژ گاز هلیوم:

شارژ گاز هلیوم وارداتی از جمله فعالیت های صنعتی سپهرگازکاویان می باشد. شارژ گاز هلیوم در ابعاد 5 لیتری ،10لیتری، 20لیتری و 50 لیتری در سیلندر(کپسول)کربن استیل یا در صورت نیاز مشتری در کپسول آلومینیومی انجام میشود که دارای سرتیفیکیت معتبر و قابل پیگیری هستند.

قیمت اجاره ی کپسول گاز هلیوم:

مشتریانی که به صورت محدود از گازهلیوم استفاده می کنند می توانند به صورت اجاره ای سیلندر را از سپهرگازکاویان تهیه نمایند. سپهر گاز کاویان کپسول هلیوم یا سیلندر گاز هلیوم را در مدت زمان محدود در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد اجاره ی کپسول برای مشتریان محترم در شهرهای دیگر(اصفهان،اراک،ماهشهر و...) نیز امکان پذیراست.

قیمت شیر کپسول گازهلیوم:

رگولاتور بر روی شیر گاز هلیوم وصل میشود و با بازکردن شیر، گازهلیوم وارد رگولاتور میشود. شیر سیلندر گاز هلیوم جهت تنظیم یا کنترل جریان گاز مورد استفاده قرار میگیرد که با توجه به اینکه هلیوم گازی غیرخورنده است شیر سیلندر هلیم را از جنس برنج می سازند.

قیمت رگولاتور گاز هلیوم:

رگولاتور گاز هلیوم کار تنظیم فشار(یا شدت جریان خروجی) را انجام میدهد. رگولاتور گازهلیوم را از صفر به بالا تنظیم میکنند سپهرگازکاویان تامین کننده انواع رگولاتور گاز هلیوم با معتبر ترین برندها می باشد .

قیمت شیرDIN1 گازهلیوم:

شیر DIN1 در گروه شیر های رو پیچ قرار دارد.شیرسیلندرDIN1 برای رگولاتورهایی که نیاز به شیر رو پیچ دارند استفاده می‌گردد.

قیمت شیرBS3  گاز هلیوم:

شیر BS3 در گروه شیرهای توپیچ قرار دارد. سپهرگازکاویان تامین کننده انواع شیرهای سیلندر با برندهای معتبر می باشد برای اطلاع از قیمت ها تماس حاصل فرمایید.

قیمت میکس گاز هلیوم:

سپهرگازکاویان تولیدکننده انواع گازهای ترکیبی و گاز میکس هلیوم بابالاترین کیفیت می باشد. انواع گاز میکس هلیوم از 2 جزئی تا20جزئی مطابق استاندارد توسط آزمایشگاه سپهرگازکاویان مطابق با درخواشت شما قابل تولید می باشد.

قیمت مخلوط گازی در بالانس هلیوم:

سپهرگازکاویان آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد می باشد وتوانایی تولید انواع مخلوط های گازی در بالانس هلیوم را مطابق با استاندارد دارا می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت مخلوط گازی هلیوم با شرکت سپهرگازکاویان تماس حاصل نمایید.

قیمت گاز هلیوم در داروسازی:

از جمله مصارف مهم استفاده از گازهلیوم در دستگاه MRI می باشد. از ترکیبات گاز هلیوم نیز در داروسازی استفاده می‌گردد لیزر هلیوم در نئون باعث افزایش تکثیر سلولی میشود. همچین هلیم در درمان آسیب های مغزی شدید نیز استفاده میشود

قیمت هلیوم در دستگاه کروماتوگرافی:

از گاز هلیوم در دستگاهGC به عنوان  گازحامل استفاده می‌گردد. دستگاه GC کار آنالیزمواد رو انجام میدهد در طی این فعالیت میزان خلوص یک ماده و جداسازی اجزای مختلف یک ترکیب انجام میشود.

قیمت گازهلیوم در دستگاه GC:

کروماتوگرافی گازی(GC) یکی از روش های آنالیز مواد می باشد. گاز هلیوم به عنوان گاز حامل در دستگاه کروماتوگرافی گازی استفاده میشود.دستگاه GC یکی از روش ها برای جداسازی اجزای مواد می باشد.

قیمت فلومتر گازهلیوم:

فلومتر قسمتی از رگولاتور است  که به شکل استوانه ای درجه بندی شده است. فلومتر یا دبی سنج یا جریان سنج وسیله ایست برای اندازه گیری جریان خطی، غیر خطی،جرمی و حجمی که برای گاز نسبت به زمان مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت گاز هلیوم استاندارد:

سپهرگاز کاویان گاز های تولید یا تامین شده را در طی چند دوره آزمون میکند. گاز هلیوم تولید شده در آزمایشگاه سپهرگازکاویان دارای بالاترین کیفیت و مطابق با استاندارد و دارای گواهینامه و سرتیفیکیت معتبر می باشد همچنین گاز هلیوم از رنج ppm تا درصد در گستره ی کاری سپهرگاز موجود است.

قیمت شارژ کپسول 50لیتری هلیوم:

گاز هلیوم وارداتی در سیلندرهای 50 لیتری وارد کشور می شود. شارژ گاز هلیوم در ابعاد سیلندر کوچک(5لیتری،10لیتری و 20لیتری) مقرون به صرفه نیست و عموما در سیلندر های 50 لیتری به فروش میرسد سیلندرهای شارژ شده توسط سپهرگازکاویان دارای گواهینامه و سرتیفیکیت معتبر هستند.

قیمت گاز هلیوم با کیفیت:

سپهرگازکاویان آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد می باشد و تمامی گاز های تامین شده توسط سپهرگازکاویان دارای بالاترین کیفیت هستند.سپهرگازکاویان تامین انواع گازهای خالص از جمله گاز هلیوم می باشد که گاز هلیم عرضه شده توسط سپهرگازکاویان دارای سرتیفیکت و گواهی آزمون معتبر و قابل پیگیری است.

قیمت گاز کالیبراسیون هلیوم:

سپهرگازکاویان دارای گواهینامه Iso17025 در زمینه ی تولید انواع گاز کالیبراسیون می باشد. از گاز کالیبراسیون هلیم برای نشت یابی استفاده میشود همچین تولید انواع گاز های کالیبراسیون از رنجppm تا درصد مطابق با گستره ی کاری سپهرگازکاویان و با گواهینامه معتبر انجام میشود.

قیمت دتکتور گاز هلیوم:

دتکتور گاز یا سنسور گاز تجهیزاتی برای شناسایی و مانیتورینگ  گازهای سمی ،آتش زا و اکسید کننده استفاده میشود. از دتکتور ها برای گازهای خطرناک در مراکز حساس استفاده میشود برای اطلاع از قیمت دتکتورگاز هلیوم  با دفتر سپهرگاز کاویان تماس حاصل فرمایید.

قیمت سیلندر فولادی گاز هلیوم:

گاز هلیوم در گروه گازهای غیرخورنده قرار می‌گیرد. سیلندر فولادی گاز هلیوم در حجم های مختلف 5 لیتری 10لیتری،20 لیتری و 50لیتری قابل شارژ می باشد و ازین رو که گاز هلیوم باعث خورندگی سیلندر یا کپسول نمی شود میتوان از سیلندر فولادی استفاده نمود.

قیمت پک گاز هلیوم:

پک گاز هلیوم در مراکزی که مصرف بالایی دارند استفاده میشود. پک گاز هلیوم  در ابعاد 4 تایی ،6تایی، 12تایی،16تایی و 24 تایی ساخته می شود که سیلندر سیلندرها به وسیله ی منیفولد های مقاوم به هم متصل شده اند. 

قیمت پالت گاز هلیوم:

پالت چهارچوبی است که برای حمل و جابجایی آسان سیلندرها مورد استفاده قرار می گیرد. سایز استاندارد پالت ها 6تایی،9تایی،12تایی،18تایی و 20تایی می باشد.

قیمت گاز هلیوم بادکنک:

گاز هلیوم جزو گازهای نجیب و خنثی میباشدودر غلظت پایین هیچ گونه ضرری ندارد.شما حتی اگر این گاز را تنفس کنید ایجاد نغییر در صدایتان احساس می کنید که دوبلر ها و خواننده ها برای نازک کردن صدا از همین گاز استفاده می کنند.

گاز هلیوم|هلیوم|قیمت هلیوم|قیمت گاز هلیوم

خرید هلیوم|فروش هلیوم|تهیه هیلوم|تامین هلیوم