قیمت گاز نیتروس اکساید

گاز نیتروس اکساید که به آن مونوکسید دی نیتروژن یا گاز خنده هم می‌گویند این گاز در صنعت کاربرد‌های زیادی دارد برای خرید و استعلام قیمت نیتروس اکساید از سپهرگازکاویان با ما در ارتباط باشید.

قیمت گاز نیتروس اکساید

قیمت گاز نیتروس اکساید | قیمت خرید نیتروزاکساید | گاز دی نیتروژن مونوکسید |قیمت گازN2O

قیمت گاز نیتروس اکساید وارداتی | گاز خنده | گاز بیهوشیN2O Gas |قیمت گاز Nitrous oxide

قیمت گاز نیتروس اکساید:

شرکت سپهرگازکاویان تولید کننده و تامین کننده گازهای آزمایشگاهی مانند گاز نیتروس اکساید و مخلوط گازی ( تولید گازهای کالیبراسیون با تکیه بر اخذ گواهینامه ISO 17025 همراه با سرتیفیکیت) با کیفیت و خلوص بالا و همچنین کالیبره کردن تمامی تجهیزات وابسته به صنایع مختلف فعال می باشد.

شرکت سپهر گاز کاویان در زمینه تامین گاز مونوکسید دی نیتروژن، سیلندرهایی با حجم 40 و 50 لیتری( سیلندر کربن استیل ) فعال می‌باشد.

 
گاز نیتروس اکساید (N2O) در گرید های 99.9 ، 99.95 ،99.5 قابل ارائه می‌باشد.

برای ارسال سفارش، مشاوره، انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت می‌توانیدبا شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

قیمت گاز نیتروس اکساید خالص:

گاز نیتروس اکسید یا گاز دی نیتروژن مونوکسید گازی است بی رنگ، بی بو، بی طعم که خود مشتعل نمیگردد ولی به شعله وری آتش میتواند کمک کند. این گاز وزن ملکولی 44 دارد، حدود 5/1 برابر سنگین تراز هوابوده و در اتمسفر بطور طبیعی با غلظت 0.5 ppm موجود است. شما میتوانید بذای استعلام قیمت گاز نیتروس اکساید خالص با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت گاز نیتروس اکساید وارداتی:

گاز نیتروس اکساید بدلیل ایجاد حس سرخوشی که ناشی از استنشاق گاز نیتروس اکساید است با نام گاز خنده شناخته می‌شود.
گاز دی نیتروژن اکسید یا گاز نیتروس اکساید با فرمول شیمیائی  N2O یکی از ترکیبات نیتروژن میباشد که از دو اتم نیتروژن و یک اتم اکسیژن تشکیل گردیده است.

شرکت سپهرگاز کاویان یکی از تامین کننده های گاز نیتروس اکساید خلوص بالا میباشد.شما میتوانید برای آگاهی از قیمت گاز نیتروس اکساید یا ما تماس برقرار نمایید.

قیمت کپسول گاز نیتروس اکساید:

کپسول گاز نیتروس اکساید را می توانید در هر تعداد از شرکت سپهرگازکاویان با قیمت مناسب خریداری نمایید. همچنین علاوه بر خرید در زمان شارژ می توانید با ما در ارتباط باشید.

جهت استفاده از کپسول گاز نیتروز اکسید باید فشارشکن نصب نمایید تا بتوانید خروجی مناسب و با فشار پایین داشته باشید، به همین منظور نیاز به مانومتر n2o دارید.

قیمت مانومترگاز مونوکسید دی نیتروژن:

در بیمارستان ها از فشار شکن استفاده می‌گردد که رگلاتور گاز N2O می باشد. مانومترهوا در بیشتر بیماران تنفسی که نیاز به استفاده از اکسیژن دارند مورد استفاده قرار می گیرد ولی نوع رگلاتورگاز نیتروس اکساید بیهوشی فقط در قسمت اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت گاز نیتروس اکساید طبی:

نیتروس اکساید جزء مهم ترین گازها درپزشکی محسوب می شود.کاربرد این گاز در بیهوشی طی عمل جراحی است.همچنین برای تسکین درد زایمان بسیار موثر می باشد.

قیمت انواع سیلندر گاز نیتروس اکساید:

گاز نیتروس اکساید در سیلندرهای 50لیتری و40لیتری در وزن 20کیلوگرمی قابل شارژ می باشد.برای دریافت اطلاعات و استعلام قیمت گاز نیتروس اکساید با سپهرگازکاویان تماس بگیرید.

قیمت برای مصرف کننده گاز نیتروس اکساید:

شرکت سپهرگازکاویان دارنده گواهینامه iso17025 از اداره استاندارد می باشد.برای اطلاع و آگاهی از قیمت برای شما مصرف کنندگان عزیز با شرکت سپهرگاز کاویان تماس حاصل فرمایید.

قیمت مونوکسید دی نیتروژن:

برای استعلام قیمت نیتروس اکساید با سپهرگازکاویان تماس بگیرید.