قیمت گاز سولفورهگزا فلوراید

گاز سولفورهگزافلوراید یا هگزافلورایدگوگرد( اس اف سیکس) یک گاز گلخانه ای محسوب می‌گردد و قابل اشتعال نیست. برای خرید و استعلام قیمت سولفورهگزافلوراید با کارشناسان ما در تماس باشید.

قیمت گاز سولفورهگزا فلوراید

قیمت گاز سولفورهگزافلوئورید | قیمت خرید گاز هگزافلوئوروسولفید | قیمت گاز SF6

SF6 Gas | Sulfur hexafluoride Gas

قیمت گاز سولفورهگزافلورید:

شرکت سپهرگازکاویان تامین کننده گازهای آزمایشگاهی و مخلوط گازی (تولید گازهای کالیبراسیون با تکیه بر اخذ گواهینامه Iso17025همراه با سرتیفیکیت) با کیفیت و خلوص بالا و همچنین کالیبره کردن تمامی تجهیزات وابسته به صنایع مختلف فعال می باشد.

گرید های قابل ارائه گاز SF6:

99/5،99/95

گاز SF6در حجم های 5،10،20،40،50 لیتر موجود می‌باشد.

قیمت گازسولفورهگزافلوئورید (SF6):

گاز گوگرد هگزا فلوئورید از جمله گازهای وارداتی تامین شده در سپهرگازکاویان می باشد. گاز سولفورهگزافلوئورید (SF6) تامین شده توسط سپهرگازکاویان از برندهای معتبر ایتالیایی می باشد با توجه به اینکه قیمت گاز های وارداتی وابستگی کامل به نرخ ارز دارند و قیمت ارز هم در ایران مدام در حال تغییر است برای اطلاع از قیمت گازSF6 با دفتر فروش ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت سیلندر(کپسول)هگزافلوئوریدسولفورSF6  :

سپهرگازکاویان تامین کننده انواع تجهیزات و سیلندر گاز گوگرد هگزا فلوئورید با مناسب ترین قیمت می باشد. گاز گوگرد هگزا فلوئورید به صورت کیلوگرمی و در ابعاد سیلندر 50لیتری،سیلندر40لیتری، سیلندر 20لیتری، سیلندر10لیتری و سیلندر 5 لیتری به فروش میرسد گاز ارائه شده توسط سپهرگاز کاویان دارای گواهینامه و سرتیفیکیت معتبر می باشد.

قیمت گاز سولفورهگزافلورایدSF6 خلوص بالا:

سپهرگازکاویان تامین کننده گاز سولفورهگزا فلوئورید خلوص بالا از برندهای معتبر می باشد. گازهای خالص تامین شده و گاز گوگرد سولفورهگزافلوئورید در آزمایشگاه سپهرگازکاویان آنالیز میشود و با گواهینامه و سرتیفیکیت به مشتریان محترم ارائه میشود.

قیمت گازSF6 با کیفیت:

گازSF6 (سولفورهگزافلوراید) با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از برند های معتبر تامین میشود. شما میتوانید همواره گاز SF6 را باکمترین حدناخالصی و در گرید های 3/5 و گرید4  در حجم های 50،40،15،5و 2 کیلوگرمی خریداری نمایید.

قیمت فروش گاز SF6:

گاز گوگردهگزا فلوراید تامین شده توسط سپهرگازکاویان از معتبرترین شرکت های ایتالیایی و سیاد با بالاترین کیفیت تهیه میشود. گاز گوگردهگزافلوراید از جمله های واراداتی می باشد باتوجه به اینکه قیمت گازهای وارداتی وابستگی کامل به نرخ ارز دارند و قیمت ارز هم در ایران مدام در حال تغییر است لطفا جهت کسب اطلاع از قیمت کالا ها با واحد فروش شرکت سپهرگازکاویان تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت کپسول گاز سولفورهگزافلورید:

کپسول گاز گوگردهگزافلورید در ابعاد و حجم های مختلف به فروش می رسد. برای اطلاع از لیست قیمت کپسول(سیلندر)گاز وارداتی سولفورهگزا فلوراید با دفتر فروش شرکت سپهرگازکاویان تماس حاصل فرمایید.

قیمت شارژ سیلندر گاز SF6(گاز سولفورهگزافلورید):

سیلندر گاز گوگرد هگزا فلوراید در حجم های مختلف متناسب با مصرف صنایع مختلف به فروش می رسد. گاز سولفورهگزا فلوراید از جمله گازهای وارداتی است و قیت آن بروز می باشد برای اطلاع از قیمت عا درخواست خودرا برای همکاران ما در واحد فروش ارسال نمایید.

قیمت شیر راستگرد گاز SF6:

گاز سولفورهگزا فلوراید (SF6) در گروه گازهای غیر آتش زا قرار دارد از این رو از شیر راستگرد برای سیلندر استفاده می شود. از جمله  تجهیزات سیلندر گاز SF6 شیر سیلندر می باشد که باید حتما سوپاپ داشته و بدون هیچ گونه نشتی باشد.

قیمت شیر DIN14 گاز سولفورهگزافلوراید:

شیر DIN14 برای انواع  سیلندر گازهای خالص و ترکیبی مناسب می باشد. شیر سیلندر گاز گوگرد هگزافلوراید یا اس اف سیکس  باید بدون نشتی و حتما دارای سوپاپ باشد تا از خطرات احتمالی جلوگیری کند.

قیمت شیر Din6 گاز گوگردهگزافلوارید:

شیر Din6 با توجه به نوع سیلندر و مناسب با نوع رگولاتور تهیه میشود. شیر سیلندر گاز گوگردهگزافلوراید باید مناسب با رزوه ی رگولاتور تهیه شود و حتما سوپاپ داشته باشد که عموما از شیر Din6 برای گاز SF6 استفاده می شود.

قیمت شیرBS3 گاز سولفورهگزافلوراید:

سپهرگاز کاویان تامین کننده تجهیزات مربوطه به سیلندر مانند شیر و رگولاتور با بالاترین کیفیت می باشد. شیر سیلندر گاز SF6حتما باید سوپاپ داشته باشه و مناسب با نوع گاز شارژ شده و رگولاتور خریداری شود.

قیمت اجاره ی کپسول گاز سولفورهگزافلوراید(SF6):

مشتریانی که به صورت محدود در مصارف خود نیاز به گاز SF6 دارند میتوانند سیلندر(کپسول) مورد نیاز خود را اجاره نمایند. سیلندر گاز سولفور هگزا فلوراید در مدت زمان محدود در اختیار مشتریان قرار می گیرد و همچنین اجاره ی سیلندر برای مشتریان در شهرهای دیگر(بندرعباس،ماهشهر،یزدو...) نیز امکان پذیر می باشد.

قیمت رگولاتور(مانومتر) گاز SF6(گاز سولفورهگزافلوراید):

رگولاتور گاز SF6 درسیلندر(کپسول) SF6 به منظور خروج گاز با فشار کافی مورد استفاده قرار میگیرد. رگولاتور(مانومتر)انواع متعددی دارند که با توجه به خورنده بودن یا نبودن گاز از دو جنس برنج و استیل می باشند.برای اطلاع از قیمت ها می توانید درخواست خودرا برای همکاران فروش ما در سپهرگازکاویان ارسال کنید . 

قیمت سیلندر گاز سولفورهگزافلورید:

گاز سولفورهگزافلوراید عایق بسیار عالی در صنعت برق می باشد و درحجم سیلندر های مختلف قابل شارژ می باشد. فروش سیلندر گاز SF6 با خلوص 3/5 و 4 و با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سیلندرهای 40لیتری گازSF6 با 40 کیلوگرم گاز خالص و سیلندرهای 50لیتری گازSF6 با 50 کیلوگرم گاز خالص SF6 و سیلندر های کوچک قابل فروش می باشد.

قیمت گاز سولفورهگزافلوراید ارزان:

گاز گوگرد هگزا فلوراید از جمله گازهای وارداتی و قیمت بالا می باشد. قیمت گاز گوگردهگزافلوراید از گذشته تغییرات قیمت زیادی داشته گاز SF6 قابل شارژ در حجم های کوچک سلیندر نیز می باشد.

قیمت بهترین گاز سولفورهگزافلوراید بازار:

گاز گوگرد هگزا فلوراید(SF6) با خلوص متعددی با توجه به نیاز مشتریان تامین می شود. سپهرگازکاویان تامین کننده ی انواع گازهای خلوص بالا وگاز گوگرد هگزا فلوراید و تولید کنند گازهای ترکیبی می باشد که تمامی گازهای ارائه شده با کمترین حد ناخالصی و قیمت مناسب به فروش می رسد.

قیمت چرخ حمل سیلندر گاز سولفورهگزافلوراید:

چرخ حمل سیلندر در مصارفی مانند حمل در سطح صاف و مکان های پله رو استفاده میشود. سیلندر گاز سولفور هگزا فلوراید از جنس فولاد (کربن استیل)  و وزن زیادی دارد از این رو برای سهولیت در جابه جایی سیلندر از چرخ حمل سیلندر که مناسب برای دو عمر حمل در سطح صاف و حمل در محل پله رو ساخته میشود.

قیمت انواع سیلندرهای گاز سولفورهگزافلوراید SF6:

سیلندر (کپسول) گاز گوگرد هگزا فلوراید بنا به درخواست مشتری قابل شارژ های مختلف می باشد. گاز SF6 در حجم 2kg در کپسول 5 لیتری،5kg در کپسول 10لیتری،40kg در کپسول 40 لیتری،50kg در کپسول 50 لیتری با توجه به نیاز مشتریان در سیلندر(کپسول) شارژ می شود.

قیمت سولفورهگزافلوراید:

برای استعلام قیمت سولفورهگزافلوراید با سپهرگازکاویان تماس بگیرید.