قیمت گاز دی اکسید نیتروژن

گاز دی اکسید نیتروژن از اکسید های نیتروژن است که دارای فرمول شیمیایی NO2 است و کاربردهای فراوانی در صنعت دارد. برای خرید و استعلام قیمت دی اکسید نیتروژن با کارشناسان ما در تماس باشید.

قیمت گاز دی اکسید نیتروژن

قیمت گاز نیتروژن دی اکسید | قیمت خرید گاز دی اکسید نیتروژن | NO2

قیمت نیتروژن پراکسید | قیمت گاز دی اکسید نیتروژن خالص| NO2 Gas| Nitrogen 

قیمت گاز دی اکسید نیتروژن:

شرکت سپهرگازکاویان تولید کننده و تامین کننده گازهای آزمایشگاهی مانند گاز نیتروژن دی اکسید و مخلوط گازی ( تولید گازهای کالیبراسیون با تکیه بر اخذ گواهینامه ISO 17025 همراه با سرتیفیکیت) با کیفیت و خلوص بالا و همچنین کالیبره کردن تمامی تجهیزات وابسته به صنایع مختلف فعال می باشد.

شرکت سپهر گاز کاویان قادر به تامین گاز نیتروژن دی اکساید در سیلندرهایی با حجم های 2 و 5 و 10 و 20 لیتری است.

این گاز با درجه خلوص 99 و 99/9 در شرکت سپهرگاز کاویان قابل ارائه می‌باشد.

برای ارسال سفارش، مشاوره، انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت می‌توانیدبا شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

قیمت انواع سیلندر و کپسول گاز دی اکسید نیتروژن:

گازدی اکسید نیتروژن No2 خوردگی زیادی دارد از این رو در سیلندر های آلومینیومی شارژ می شود. گاز نیتروژن دی اکسید در انواع حجم های سیلندر آلومینیومی قابل شارژ می باشد برای اطلاع از قیمت ها با همکاران فروش ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت انواع گرید های گاز دی اکسید نیتروژن:

در مصارف مختلف با توجه به نیاز مشتری میتوان از خلوص مختلف گاز دی اکسید استفاده کرد. گاز نیتروژن دی اکسید باخلوص 2/5 و 3 و3/5 قابل شارژ در ابعاد مختلف 2 لیتری،5 لیتری، 10 لیتری، 20لیتری،40و 50 لیتری می باشد.

قیمت گاز دی اکسید نیتروژن آزمایشگاهی:

سپهرگازکاویان آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد است و تامین کننده ی گازهای آزمایشگاهی بابالاترین کیفیت می باشد. گرید گازهای آزمایشگاه در مصارفی که نیاز به دقت و حساسیت کمتری است کاربرد دارند.

قیمت نیتروژن دی اکسید خالص:

گازهای خالص مانند دی اکسید نیتروژن باید با توجه به حدود ناخالصی آنها در گریدهای مختلفی قرار می دهند. گازنیتروژن دی اکسید تامین شده توسط سپهرگازکاویان چند دوره آنالیز میشود و دارای سرتیفیکیت معتبر است.

قیمت فروش ترکیبات گاز نیتروژن دی اکسید:

سپهرگازکاویان تولید کننده ی انواع مخلوط های گازی از ppm تا درصد می باشد. ترکیبات گاز نیتروژن دی اکسید در بالانس گازهای خالص مانند نیتروژن تولید میگردند. 

قیمت خرید گاز نیتروژن دی اکسید درتهران:

سپهرگاز کاویان آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد و دارای گواهینامه Iso17025 می باشد. شما مشتریان محترم در سراسر ایران می توانید گاز های خالص و ترکیبی مورد نیاز خودرا در کمترین زمان ممکن از طریق سپهرگازکاویان تهیه کنید.

قیمت شارژ سیلندر دی اکسید نیتروژن در تمامی ابعاد:

شارژ گاز نیتروژن دی اکسید در تمامی ابعاد در شرکت سپهرگازکاویان امکان پذیر می باشد. گاز نیتروژن دی اکسید در سیلندر(کپسول) آلومینیومی در تمامی ابعاد 2لیتری،5لیتری،10لیتری،20لیتری،40و50لیتری قابل شارژ می باشد.

قیمت شیر گاز دی اکسید نیتروژن:

نیتروژن دی اکسید گازی سمی است برای تشخص راحت تر سمی بودن گاز نیتروژن دی اکسید از شیر چپگرد استفاده می شود. نوع شیر سیلندر یا شیر کپسول باید مناسب با رزوه ی رگولاتور انتخاب شود شیرسیلندر یا توپیچ یا روپیچ می باشد.

قیمت شیرDin1 گاز دی اکسید نیتروژن:

شیر Din1 رو پیچ و چپگرد می باشد. شیرDin1 رو پیچ و مناسب با رگولاتور تهیه میگردد.

قیمت شیرBS4  گاز دی اکسید نیتروژن:

شیرBS4 مناسب با نوع رگولاتورانتخاب می‌گردد. شیرگاز دی اکسید نیتروژن با توجه خورنده بودن گاز باید از جنس استیل باشد و مناسب با سمیت گاز No2 از شیر چپگرد استفاده میشود.

قیمت رگولاتور گاز دی اکسید نیتروژن:

رگلاتور یا رگراتور دستگاهی است که در صورت تغییر جریان ناگهانی گاز، می‌تواند فشار گاز را در حد معینی کنترل کند. ستفاده مستقیم از گاز درون مخزن یا سیلندر(کپسول) ممکن نیست زیرا فشار بالایی دارد از این رو میتوان از رگولاتورها استفاده کرد رگولاتورها قابلیت تنظیم فشار را دارند.

قیمت مانومترگاز نیتروژن دی اکسید:

مانومتر یا رگولاتورها کار تنظیم فشار را برعهده دارد. مانومتر بر روی مخازن تحت فشار قرار می گیرد و فشار گاز داخل مخزن را تنظیم می کند مانومتر دارای برند های مختلف ایرانی و خارجی هستند.

قیمت دتکتور گاز دی اکسید نیتروژن:

دتکتور یا سنسور کارای شناسایی گاز را برعهده دارد. گر غلظت گاز در محل بیشتر از حد معین شود دکتورها هشدار می دهند از این رو از خطرات احتمالی جلوگیری می شود.

قیمت سیلندر گاز نیتروژن دی اکسید:

سیلندر گاز نیتروژن دی اکسید باید آلومینیومی باشد. گاازهای خورنده اگر در سیلندر های مناسب شارژ نشوند خلوص گاز را تغییر می دهند سیلندر یا کپسول از جمله کالاهای وارداتی هستند برای اطلاع از قیمت ها با واحد فروش سپهرگازکاویان تماس حاصل فرمایید.

قیمت گاز میکس نیتروژن دی اکسید:

سپهرگازکاویان تولید کننده ی انواع گاز میکس ppm و درصدی می باشد. گاز میکس با توجه به درخواست مشتری و بررسی مسئول فنی سپهرگازکاویان تولید میشود تمامی گازهای به کار رفته در میکس از بالاترین خلوص برخوردار هستند.

قیمت نیتروژن دی اکسید:

برای استعلام قیمت نیتروژن دی اکسید با سپهرگازکاویان تماس بگیرید.