قیمت گاز اتان

گاز اتان یک هیدروکربن دو کربنه است که تمامی پیوندهای آن از نوع کوالانسی اشباع شده می‌باشند.برای درخواست قیمت اتان با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید.

قیمت گاز اتان

 قیمت خرید گاز اتان| گاز اتان|قیمت گاز اتان|ETHANE| قیمت گاز اتان آزمایشگاهی

 قیمت خریدC2H6| C2H6|قیمتC2H6|شارژ سیلندرگاز اتان|  قیمت گازاتان خلوص بالا

 قیمت خرید گاز اتان:

اتان، از نظر ساختاری ساده ترین هیدروکربن به حساب می‌اید و با نماد C۲H۶ نشان داده می شود، در دما و فشار استاندارد گازی بی رنگ و بی بو می‌باشد. اتان در مقیاس صنعتی از گاز طبیعی و به عنوان محصول جانبی پالایش نفت جدا می‌شود. اتان در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد اما بیشترین استفاده از آن به عنوان ماده اولیه پتروشیمی برای تولید اتیلن در مقیاس تجاری است. در غلظت‌های بالا اتان جایگزین اکسیژن می‌گردد و باعث خفگی می‌شود. این گاز اولین بار در سال ۱۸۳۴ توسط مایکل فارادی از طریق الکترولیز پتاسیم استات حاصل شد.

قیمت گاز اتان(C2H6):

 ETHANE در گرید 99/99%و99/95%و99/9% و در سیلندرهای 2 تا 50 لیتری قابل عرضه است. دربسیاری از خانه های امروزه استفاده از گاز طبیعی به عنوان سوخت را برای گرم کردن خانه های ما و برای پخت و پز میکنند. در واقع چند گاز در گاز طبیعی وجود دارد و اتان دومین درصد در گاز طبیعی است. اتان ماده ای آلی می‌باشد.گاز اتان گازی بی رنگ،بی بو و بسیار قابل اشتعال است. پس از متان،اتان دومین جزء تشکیل دهنده گاز طبیعی است.اتان یکی از مواد اولیه مهم صنایع پتروشیمی می‌باشد و در حوضه های گاز توسعه یافته از دیگر اجزای گاز طبیعی جدا می شود.اتان میتواند از گاز نفتی جدا گردد.

جهت سفارش گاز اتان با درصد خلوص و در حجم های گوناگون و یا استعلام قیمت با کارشناسان ما در قسمت فروش تماس حاصل نمایید.

 قیمت جهانی اتان:

با شیوع ویروس کرونا در جهان و افت قیمت نفت در جهان و به دنبال آن کاهش قیمت کلیه فراورده های نفتی و محصولات پتروشیمی، قیمت جهانی اتان نیز  کاهش یافت. این در حالی است که در ایران قیمت این محصول به دلیل آنکه فرمول محاسباتی آن از یک کف قیمتی برخوردار می‌باشد ثابت باقی مانده است.

به گزارش پلیمر پلاست مولایی بنقل از “پتروتحلیل“، در حال حاضر قیمت اتان مصرفی پتروشیمی ها که بر اساس فرمولی بر پایه قیمتهای جهانی پلی اتیلن و نفتا از سوی وزارت نفت تعیین می‌گردد، دارای کف قیمت ۲۲۰ دلاری و سقف ۴۰۰ دلاری می‌باشد که این کف قیمت در شرایط کنونی کاربردی نیست و قطعا به اصلاح نیاز دارد.

قیمت گاز اتان آزمایشگاهی:

شرکت سپهرگاز کاویان تولید کننده انواع گازهای آزمایشگاهی و مخلوط گازی مانند گازاتان همراه با سرتیفیکیت و گواهینامه معتبر از اداره استاندارد میباشد. شرکت سپهرگازکاویان آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد میباشدکه در زمینه تامین گاز اتان با کیفیت وخلوص بالا جهت صنایع مختلف ومخلوط گازی (تولید گازهای کالیبراسیون دستگاه های طبی و آزمایشگاهی با تکیه براخذ گواهینامه Iso17025) و همچنین در کالیبره کردن تمامی تجهیزات وابسته به صنایع مختلف فعال می باشد.

گاز اتان وارداتی در گرید 99.99 و 99/95 و 99/9 موجود می‌باشد.
گاز اتان در حجم های 5،10،20،40،50 لیتر قابل ارئه می‌باشد.

قیمت سیلندر گاز اتان:

سیلندر گاز اتان درحجم های مختلف 5،10،20،40،50 لیتری موجود می باشد.رنگ سیلندر اتان قرمز است.اتان،عضو خانواده آلکان ها می‌باشد. 

قیمت اجاره کپسول اتان:

اجاره کپسول برای صرفه جویی اقتصادی مناسب است. برای کسانی که نیاز کمی به گاز دارند و یا کسانی که فقط یکبار از گاز داخل کپسول استفتده می‌کنند در اینصورت اجاره کپسول اتان راه اقتصادی تری برای اینکار می‌باشد.

قیمت شیرمخصوص گاز اتان:

 شرکت سپهرگازکاویان تامین کننده شیر های کپسول برنجی یا استیل می‌باشد. شیرها با فشار کاری مشخص شده بر روی سیلندر نصب می‌گردند.

قیمت گاز اتان با بالاترین کیفیت:

اتان از لحاظ ساختاری ساده ترین هیدروکربن به شمار میاید. اتان در صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرد اما بیشترین استفاده از آن به عنوان ماده اولیه پتروشیمی برای تولید اتیلن می‌باشد.

قیمت شیرDIN1 گاز اتان:

شیرها یاDIN1 یا DIN6بر روی سیلندرمورد نظر نصب می‌گردند. ازآنجایی که می‌دانید این نوع از شیرها دارای رزوه خروجی چپ گرد هستند و برای گازهای آتشزا و سمی استفاده می‌گردند.

قیمت شارژ گاز اتان:

 اتان یک ترکیب پایدار است و چندان واکنش پذیرنیست گاز اتان به دلیل ماهیتی که دارد در حلال های قطبی مثل آب تا حدودی حل می‌گردد.

شارژ کپسول گاز اتان در شرکت سپهرگاز کاویان انجام می‌پذیرد.

قیمت رگولاتور مخصوص C2H6:

رگولاتور گاز برای تنظیم فشار و کنترل انواع گازها کاربرد دارد. نام دیگر رگولاتور گاز همان مانومتر گاز است. مانومتر نام آزمایشگاهی این وسیله می باشد.

قیمت گاز کالیبراسیون اتان:

شرکت سپهر گاز کاویان آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد دارنده گواهینامه ایزو17025 از مرکز ملی تائید صلاحیت ملی ایران در زمینه کالیبراسیون انواع گاز فعال می باشد از جمله تولید گازهای کالیبراسیون گازاتان.

این شرکت همچنین در زمینه تولید و تامین انواع گازهای کالیبراسیون دارای سابقه درخشانی است.

قیمت اتان وارداتی:

گاز اتان چون فشار بالائی ندارد به صورت کیلوگرمی به مشتریان ارائه می‌گردد. این شرکت واردکننده و تامین کننده گاز اتان می‌باشد.

قیمت گاز اتان استاندارد :

این گاز در گاز طبیعی وجود دارد و با جدا شدن از آن اتیلن (اتن) حاصل می‌گردد. اتان به وسیله جذب یا تراکم جزئی و پس از آن تقطیر جدا می‌شود.ان در طبقه گازهای مایع‌شونده قابل اشتعال قراردارد.

قیمت گاز اتان در دستگاه GC:

دستگاه GC-MS یک ابزار تحقیقاتی جدید می‌باشد. آنالیز هیدروکربن ها، عوامل شیمیایی، تحقیقات ژئوشیمی و کاربرد های صنعتی استفاده می شود.

قیمت کپسول بزرگ اتان:

کپسول ها سایزهای متنوعی دارند. بزرگترین سایز 50لیتری می باشد که بیشتر در پتروشیمی ها برای نگهداری گازهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 قیمت چرخ دستی کپسول اتان:

برای جابجایی کردن سیلندر گاز هرگز آن را روی زمین نکشید. بهتر است از چرخ دستی برای حمل استفاده گردد برای ایمنی بودن سیلندر و هم حمل آسان کاربرد دارد.

قیمت پک گازاتان:

در کنار هر پک بنا به درخواست مصرف کننده تعدادی شیر خروجی نصب می‌گردد. این امکان را به آن می دهد که بصورت هم زمان چندین نفر از گاز مورد نظر استفاده کنند و درزمان مصرف نیازی به تعویض  سیلندرهای پر با خالی نمی باشد.

قیمت پالت گاز اتان:

 چهار چوب یا باکس جهت  تسریع کار برای جا به جایی و استفاده از سیلندرهای گازی به کار گرفته می شود. شرکت سپهر گاز کاویان امکان ساخت پالت کپسول در سایزهای استاندارد 6تایی ، 9تایی ، 12 تایی ، 15 تایی ، 18 تایی و 20 تایی را به سفارش مشتریان عزیز ارائه میدهد.

قیمت سیلندردست دوم گاز اتان:

خرید سیلندرفولادی یا استیل دست دوم امکانپذیر می‌باشد. سیلندر دست دوم در ابعاد مختلف در شرکت سپهر گاز کاویان موجود است.

قیمت گاز اتان گرید 3:

اتان گاز بی رنگ و بی بو می‌باشد.خلوص گازها یا  گرید را بر اساس میزان ناخالصی های هر گاز مشخص می‌نمایند.

قیمت بالانس گاز اتان:

گاز کالیبراسیون-پایه اتان ethane در بسیاری از صنایع کاربرد دارد.میکس های هیدروکربی در بالانس گاز اتان موجود هستند.