قیمت گاز نیتروژن

قیمت گاز نیتروژن

گاز نیتروژن | گاز N2| قیمت گازNitrogen

قیمت خرید گاز N2|شارژ سیلندر گاز نیتروژن

گاز نیتروژن (N2)

گاز نیتروژن با علامت اختصاری N2، نقطه‌جوش ۱۹۶- درجه سانتی‌گراد، عدد اتمی ۷ عنصری به‌ صورت گاز،غیرفلز، دواتمی، بی‌اثر، بی‌رنگ، بی‌مزه و بی‌بو است که 78% جو زمین را در شامل می‌شود و عنصر اصلی در بافت‌های زنده می‌باشد. گاز نیتروژن ترکیبات مهمی مانند:  آمونیاک، اسید نیتریک و سیانیدها را تشکیل می‌دهد. 

 قیمت گاز نیتروژن مایع

نیتروژن مایع، حالت مایع عنصر نیتروژن می‌باشد که از تقطیر جزء به‌ جزء هوای مایع حاصل می‌شود. تقطیر جزء به‌ جزء، یکی از انواع تقطیر برای جداسازی اجزای یک مخلوط  است که در آن اجزاء از طریق افزایش فشار و کاهش حرارت، به ترتیب به نقاط جوشش اتم می‌رسند. نیتروژن مایع به صورت‌های LIN، LN2و LN  مشخص می‌شوند.

عمده کاربرد این گاز در ایجاد اتمسفر بی‌اثر در رآکتورها و صنایع لامپ سازی است. همچنین به‌عنوان یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین گازها در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی مورداستفاده  گسترده قرار می‌گیرد.

قیمت سیلندر گاز نیتروژن N2

شرکت سپهر گاز کاویان آماده ی خدمت رسانی به ارگان های مختلف صنعتی  برای فروش گاز نیتروژن میباشد. همچنین شرکت سپهر گاز کاویان فروش گاز نیتروژن را در سیلندرها و مخازن با گنجایش گوناگون انجام می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناس فروش سپهرگاز کاویان تماس حاصل فرمایید. شما می توانید با تماس با واحد فروش از اطلاعات مربوط به گریدهای مختلف گاز نیتروژن اطلاع یابید. شرکت سپهرگاز کاویان تولید کننده گاز نیتروژن آزمایشگاهی با خلوص های 99.9999%، 99.9995%، 99.9992% ،99/995% می‌باشد.  همچنین امکان شارژ گاز نیتروژن در سیلندرهای نیتروژن با ابعاد مختلف را نیز برای مشتریان خود فراهم می آورد. برای آگاهی از نحوه ثبت سفارش گاز نیتروژن و همچنین خرید گاز نیتروژن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت سیلندر نیتروژن آزمایشگاهی و صنعتی

قیمت هر سیلندر نیتروژن آزمایشگاهی و صنعتی به میزان حجم کپسول، نوع نیتروژن، نحوه ی تحویل و تجهیزات آن وابسته است. یکی از پر کاربرد ترین سیلندرهای گاز ازت در واقع سیلندر گاز نیتروژن 50 لیتری است. شرکت سپهرگازکاویان به عنوان یکی از تولید کنندگان سیلندر نیتروژن در حجم های مختلف و درصد خلوص مختلف بهترین و مناسب ترین قیمت سیلندر نیتروژن آزمایشگاهی و صنعتی را عرضه می‌نماید.

قیمت سیلندرگاز ازت

سیلندر گاز ازت رنگش طبق استاندارد در شرکت سپهر گاز کاویان طوسی با گلویی مشکی می باشد.سیلندر گاز ازت(نیتروژن)در سایزهای 5لیتری 10لیتری 20لیتری 40لیتری 50لیتری حتی همراه با پالت طراحی شده موجود می باشد.

قیمت سیلندر آزمایشگاهی

نیتروژن آزمایشگاهی گازی خالص می باشد.گازی بی اثر و بی رنگ و بی بو و غیر قابل اشتعال می باشد.

قیمت گاز ازت خالص

گاز ازت عنصراصلی در تشکیل جو زمین است.گاز ازت درپاکسازی درصنایع غذایی وشیمیایی وبسته بندی کاربرد دارد.

لیست قیمت گاز نیتروژن

 قیمت تمامی انواع گازها بستگی  به گرید و حجم گاز دارد.نوع گاز و گرید آنرا مشخص کرده وبعد با شرکت سپهر گاز کاویان تماس بگیرید تا گاز مورد نیاز شمارا فراهم کنند.

قیمت رگلاتور نیتروژن(ازت)

رگلاتور یک نوع فشار شکن است که خروج گاز از سیلندر را کنترل میکند.رگلاتورهای گاز نیتروژن در برندهای مختلف موجود است.رگلاتور سازنده کشور ترکیه ای و کره ای می باشد.

قیمت سیلندر50لیتری نیتروژن

سیلندر 50لیتری در شرکت سپهرگازکاویان موجود می‌باشد.سیلندر50لیتری با200بارفشارکاری می باشد جهت استعلام قیمت آن با ما تماس حاصل نمایید.

خرید گاز نیتروژن|گاز نیتروژن

نیتروژن|خرید نیتروژن

قیمت سیلندر10لیتری ازت

سیلندر10لیتری فولادی و آلومینیومی در شرکت سپهرگاز کاویان قابل ارائه می‌باشد.شارژسیلندر نیتروژن 10لیتری برای مراکز تحقیقاتی وآزمایشگاهی امکانپذیراست.

قیمت نیتروژن گرید5/2

گریدهای مختلف گازی مورد نیاز شمارا تهیه میکنیم.گرید5/2گازازت درحجم های مختلف با فشارهای مشخص شده استاندارد آماده تحویل است.

قیمت گاز نیتروژن 40لیتری

گاز نیتروژن در کپسول های 40لیتری در صنایع آزمایشگاهی موجود است.شرکت سپهر گاز ارائه دهنده کپسول 40لیتری ازت با درصد خلوص های گوناگون می باشد.

قیمت نیتروژن گرید 5/5

گرید4/5-گرید5-گرید5/5-گرید6 کدام گرید مورد استفاده شما در صنعت می باشد؟

شرکت ما با گرید 5/5برای صنعت داروسازی مورد استفاده قرار می گیرد.اکثرا در مراکز آزمایشگاهی و تحقیقاتی با این گرید تهیه می کنند.

قیمت نیتروژن گرید 6

گرید6گاز نیتروژن در شرکت سپهرگاز کاویان موجود است. گرید6گاز نیتروژ(ازت)در صنایع فولادسازی و ذوب آهن ومتالوژی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پالت سیلندر گاز ازت

برای آسان شدن کار حمل سیلندر خود پالت تهیه کنید. ساخت و طراحی هر تعداد جایگاه سیلندر در پالت برای شما مصرف کنندگان آماده خدمات رسانی می باشیم.

قیمت شیرمخصوص نیتروژنDIN6

شیر برروی کپسول ها بسته به نوع گاز موجود در داخل کپسول می باشد. جنس شیرها به نوع گاز بستگی دارد:(شیر برنجی وشیر استیل) در شیر DiN6ایت شماره استاندارد مخصو گاز های بی اثر مانند هلیم -ارگون ونیتروزن است.

قیمت شیرراست گرد گاز نیتروژن

برای کنترل جریان گاز موجود در داخل سیلندر برروی کپسول قرار می گیرد.

دو نوع شیر داریم راست گرد و چپ گرد.در گازهای بی اثر شیر راست گرد بر روی سیلندر قرار می گیرد.شیر سیلندر بسته به نوع گاز داخل سیلندر دارد.

انواع قیمت سیلندر گاز ازت

در شرکت ما انواع قیمت ها با کیفیت بالاموجود می باشد. سیلندر ها بسته به سایز آنها با قیمت های مختلف عرضه می شود در شرکت سپهر گاز کاویان برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت چرخ دستی سیلندر گاز نیتروژن

شرکت سپهرگاز کاویان برای راحتی وسهولت کار شما عزیزان راهی پیشنهاد میدهد. سپهرگاز کاویان با طراحی وساخت چرخ دستی یا چرخ حمل سیلندرها یاکپسول کار حمل ونقل را برای شما آسان کرده برای تهیه آن بادفترمرکزی سپهرگاز هماهنگ کنید.

قیمت سیلندرگاز نیتروژن کوچک

اگر در بازار به دنبال سایز کوچک سیلندر می باشید با ما تماس بگیرید. کوچکترین سایز سیلندر موجودی ما در شرکت 5لیتری می باشد.با فشار 60تا70بار می باشد.

قیمت سیلندر گاز نیتروژن بزرگ

هر سایزی ازسیلندر مورد نیاز شما را تامین می‌نماییم.

انواع سایز سیلندرها 5لیتری-10لیتری-20لیتری-40لیتری-50لیتری 

گاز نیتروژن قیمت مناسب

گازها با گریدهای مختلف با قیمت های متفاوت موجود است. گرید4/5_گرید5/2_گرید5/5_گرید6درشرکت سپهرگاز کاویان موجود است.

حجم سیلندرها و مشخصات:

حجم سیلندرهای گاز نیتروژن:5،10،20،40،50 لیتری
حجم فلاکس‌های نیتروژن مایع: 3،6،10،20،35،50 لیتری
فشارهای سیلندر گاز نیتروژن از 5 تا 40  لیتر: 60 بار - 150بار
فشارهای سیلندر گاز نیتروژن 50 لیتری: ۲۰۰ بار
سیلندر گاز نیتروژن (ازت) آزمایشگاهی وارداتی با خلوص 99/9999 و 99/9995 و 99/9992 و 99/995 درصد