فروش کپسول گاز استیلن 12 پوندی

فروش کپسول گاز استیلن 12 پوندی، خرید کپسول گاز استیلن 12 پوندی در سپهر گاز کاویان

فروش کپسول گاز استیلن 12 پوندی
فروش کپسول گاز استیلن 12 پوندی

کپسول گاز استیلن 12 پوندی و یا سیلندر گاز استیلن 12 پوندی از محصولات وارداتی شرکت سپهر گاز کاویان می باشد.

کپسول گاز استیلن 12 پوندی

شایان ذکر است که  ازمهمترین کاربرد های سیلندر استیلن 12 پوندی یا کپسول گاز استیلن 12 پوندی می توان به استفاده آنها در صنایع پتروشیمی اشاره کرد.

همچنین از این گاز در صافکاری، ساختمان سازی، تولیدات صنعتی و … استفاده می شود.

سپهر گاز کاویان وارد کننده و پخش کننده کپسول استیلن 12 پوندی میباشد که برای مصارف جوشکاری هم مورد استفاده قرار میگیرد .

لازم به ذکر میباشد به طور کلی به خاطر بالا بودن اسیتون در کپسول 5 کیلو اسیتون زده می شود.  در رابطه با زمان تحویل این گاز باید بدانید که شما می توانید این کپسول ها را به صورت یک روزه در سراسر ایران تحویل بگیرید.

سیلندر استیلن 12 پوندی که دارای 5 کیلو گاز اسیتون و دارای گاز استیلن می باشد .

سیلندر استیلن

در رابطه با سیلندرهای گازی که شرکت سپهر گاز کاویان استفاده میکند باید بدانید که این شرکت از سیلندر هایی استفاده میکند که بسیار ایمن و مقاوم میباشند ولی در هر صورت نکات لازم را جهت استفاده و نگهداری  از آن باید رعایت کرد و باید نکات ایمنی که در مورد کپسول های تحت فشار عنوان می شود در مورد این سیلندر هم در نظر گرفته شود به عنوان مثال: باید از ضربه زدن و ضربه خوردن کپسول جلوگیری شود همچنین برای جابجایی کپسول لازم است که از وسایل حمل و نقل مناسب کپسول های تحت فشار استفاده شود.

سیلندر 12 پوندی استیلن

مجموعه سپهر گاز کاویان با توجه به فعالیت زیاد در زمینه خرید و فروش کپسول توانسته است قیمت های مناسبی از محصولات خود را با توجه به کیفیت بالا به مشتریان عزیز ارائه دهد.

لازم به ذکر میباشد که 12 پوندی را به عنوان کپسول 40 لیتری البته برای استیلن یاد می کنند که باید فروشنده به تمام اصطلاحات آشنایی داشته باشد.

کپسول استیلن

اکثر گاز ها از سیلندرهای مشابه یکدیگر استفاده می کنند ، استیلن از نوع کپسول هایی است که متمایز از این موضوع می باشد. کپسول استیلن به رنگ قهوه ای تیره می باشد و از نظر ظاهری کاملا متفاوت است زیرا این سیلندر از قطر بیشتری برخوردار میباشد. همانطور که گفته شد از این محصول اغلب در صنعت جوشکاری استفاده میشود. کارخانه های تولید کننده که نیاز به جوشکاری و برشکاری داشته باشند از وجود کپسول استیلن برخوردار هستند. با توجه به نوع و میزان تولید تعداد این محصول متفاوت است. در برخی از تولیدی ها تعداد سیلندر ها زیاد می باشد و در زمان شارژ به صورت یکجا حمل و نقل انجام خواهد شد.

گفتنی است که در زمان خرید و فروش مخازن این گاز ما به تمام شرایط مورد نیاز توجه خواهیم کرد تا محصول خوب و سالم را خریداری نماییم و به مشتریان عرضه نماییم.

قیمت کپسول استیلن

قیمت کپسول استیلن ها با توجه به سایز و تعداد متفاوت میباشد، پیش تر توضیحاتی در مورد نوع 12 پوندی گفته شد که می توان برای هر دو سایز این موضوع را در نظر گرفت. قیمت کپسول استیلن در زمانی که شما بخواهید محصول نو را خریداری کنید از قیمت مشابه و نزدیک به یکدیگر در فروشندگان به رقم خواهد خورد. در خصوص محصولات کارکرده این موضوع متفاوت میباشد.

 

قیمت کپسول استیلن دست دوم با توجه به میزان سالم بودن در زمان خرید متفاوت خواهد بود و هر فروشگاهی با توجه به زمان خرید اقدام به قیمت گذاری محصولات خود خواهد نمود.

 

مجموعه سپهر گاز کاویان در زمینه خرید و فروش کپسول استیلن بسیار فعال می باشد و این موضوع موجب شده است که بتواند قیمت های بهتری را نسبت به سایر رقبا اعلان نماید. شما هم می توانید از مجموعه ما استفاده نمایید و پس از دریافت قیمت اقدام به خرید نمایید.