خرید و فروش گاز هیدروژن

خرید و فروش گاز هیدروژن

فروش گاز هیدروژن |  تهیه گاز H2| فروش Hidrogen

گاز هیدروژن | تهیه هیدروژن خالص|  خرید هیدروژن وارداتی | فروش H2 | Hidrogen

شرکت سپهرگازکاویان تولید کننده و تامین کننده گازهای آزمایشگاهی مانند گاز هیدروژن و مخلوط گازی ( تولید گازهای کالیبراسیون با تکیه بر اخذ گواهینامه ISO 17025 همراه با سرتیفیکیت) با کیفیت و خلوص بالا و همچنین کالیبره کردن تمامی تجهیزات وابسته به صنایع مختلف فعال می باشد.

شرکت سپهرگاز کاویان، قادر به تولید گاز هیدروژن در سیلندرهایی با حجم 5 و10و20 و40 و50 لیتر( سیلندرهای کربن استیل ) می‌باشد.

گاز هیدروژن با درصد خلوص 99/999و99.9992 ، 99.9995 ، 99.9999 قابل ارائه است.

برای ارسال سفارش، مشاوره، انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت می‌توانیدبا شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

خرید گاز هیدروژن:

سبک ترین عنصر گاز هیدروژن است. با اکثر عنصرها قابلیت ترکیب شدن دارد. گازی است بسیار آتش گیرویک گاز بی رنگ و غیرفلز است و درصورت فشاربالا مایع می شود.

فروش رگلاتور گاز هیدروژن:

رگلاتور برای گازهای خالص و ترکیبی برای شما عزیزان ارائه میگردد. به علت حالت انفجاری برای خروج باید از دقت بالایی برخوردار باشد.برای تهیه رگلاتور گاز هیدروژن از شرکت های معتبر خریداری کنید.

تهیه میکس گاز هیدروژن:

گازهای میکس هیدروژن توسط متخصصان ازمایشگاه سپهرگازکاویان تولید می‌گردند. بعنوان مثال گازهای میکس هیدروژن درنیتروژن-گازمیکس هیدروژن در دی اکسیدکربن در نیتروژن در شرکت سپهرگاز کاویان قابل تهیه می‌باشند.

تامین گازهیدروژن آزمایشگاهی:

گاز به دوصورت آزمایشگاهی و صنعتی در بازار عرضه می‌شود. گازهای آزمایشگاهی گازی حساسی هستند.باگریدها وخلوص های بالا در بازار وجود دارند.

خرید گاز کالیبراسیون هیدروژن:

گازها بنابر درخواست شما مصرف کنندگان تولید می‌شود. استفاده از گازهای خالص درخلوص بالا برای گازهای کالیبراسیون موجب بالارفتن دقت در کالیبره می‌شود.

خرید پالت گاز هیدروژن:

پالت ها در سایزهای و تعداد جایگاه مختلف ساخته می شود. پالت‌هادرابعاد4تایی,6تایی,9تایی,12تایی,16تایی,24تایی به صورت عمودی و افقی وطبق دستوروسفارشات مشتریان ارائه می‌شود.

خرید گاز هیدروژن خالص|گاز خالص هیدروژن آزمایشگاهی

شارژ گاز هیدروژن خلوص بالا|تهیه هیدروژن

فروش گاز هیدروژن آزمایشگاهی|تولید مخلوط  گازی هیدروژن

خرید هیدروژن|تامین هیدروژن

تهیه پک گاز هیدروژن:

کسانی که در صنعت خود مصرف روزانه سیلندرگازی دارند برای استفاده راحتتر آن پک را پیشنهاد می کنیم. درکنار پک ها میتوانیم به درخواست مشتریان به تعدادی از سیلندر های گاز هیدروژن شیرخروجی نصب کنیم .

خرید گاز هیدروژن ارزان در بازار:

گاز هیدروژن با گریدهای مختلف قیمت های متفاوتی هم دارا می باشد. برای استعلام قیمت گازها با دفتر مرکزی سپهرگاز کاویان تماس بگیرید.

خرید تجهیزات کپسول گاز هیدروژن:

کپسول همانند گازدارای تجهیزات می باشد. سیلندر دارای شیر مخصوص گاز داخل سیلندر رگلاتور پالت وپک وچرخ دستی است.

تهیه هیدروژن:

برای تهیه هیدروژن میتوانید با کترشناسان ما در سپهرگازکاویان در ارتباط باشید.

خرید هیدروژن گرید بالا:

گاز هیدروژن با عدد اتمی 1 یک گاز بی رنگ و بو است و معمولا بصورت دو اتمی یافت می‌شود. گاز هیدروژن از واکنش اسید و خرده های آهن حاصل می‌شود.