خرید و فروش گاز آرگون

خرید و فروش گاز آرگون

فروش گاز آرگون | فروش گاز Ar| فروش Argon

گاز آرگون | فروش آرگون | آرگون وارداتی | گازAr | Argon

شرکت سپهرگاز کاویان تولید کننده انواع گازهای آزمایشگاهی و مخلوط گازی مانند گاز آرگون جهت دستگاه کوانتومتری ،MRF، فروش گاز آرگون جهت محافظت جوش و... همراه سرتیفیکیت و گواهینامه معتبر از اداره استاندارد میباشد. شرکت سپهرگازکاویان آزمایشگاه مرجع اداره استاندارد  میباشدکه در زمینه تولید و واردات  گاز آرگون جهت صنایع مختلف و تجهیزات آزمایشگاهی و دستگاه های کوانتومتری و مخلوط گازی (تولید گازهای کالیبراسیون دستگاه های طبی و آزمایشگاهی با تکیه بر گواهینامه ISO17025) با کیفیت خلوص بالا و تمامی تجهیزات وابسته به صنایع مختلف فعال می باشد.
حجم سیلندر و کپسول های موجود برای شارژ گاز آرگون  در شرکت سپهرگازکاویان عبارتست از:

سیلندر 5 لیتری, سیلندر 10 لیتری, سیلندر 20 لیتری, سیلندر 40 لیتری, سیلندر 50 لیتری با شیرهای S3DIN6 , B

گریدهای موجود:

99/995،99/9992،99/9995،99/9999

برای ارسال سفارش، مشاوره، انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت می‌توانید با  این شماره ها تماس حاصل نمایید.

فروش کپسول گاز آرگون:

حجم کپسول و سیلندرهای موجود برای فروش و شارژ گاز آرگون شامل: کپسول 5لیتری، 10لیتری، 20لیتری،40لیتری و 50لیتری و شیر کپسول گاز آرگون DIN6 , BS3  انجام میپذیرد.که با توجه به نیاز و درخواست مشتری در کپسول‌های کربن استیل یا کپسول آلومینیومی شارژ یا به فروش می رسد.

تهیه گاز آرگون جوشکاری:

گاز آرگون به عنوان گاز محافظ قوس الکتریکی به جهت ایجاد محیط خنثی در محل الکترود تنگستنی و همچنین در برش پلاسما به کار می رود. گاز آرگون با دور کردن اکسیژن از محیط جوشکاری از اکسیداسیون در زمان جوشکاری جلوگیری می کند.

 خرید گاز آرگون خلوص بالا:

 گاز آرگون خلوص بالا برای دستگاه کوانتومتر ، دستگاه‌های لیزر حساس و جوشکاری های حساس کاربرد دارد. از گاز آرگون با درصد خلوص 99/99 نیز موجود می باشد که عمدتا برای کاربرد‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تهیه گاز آرگون گرید6:

سپهرگازکاویان تامین کننده ی گاز وارداتی آرگون با گرید6 است. گازآرگون کوانتومتری یا آرگون گرید 6 عمدتا در دستگاه کوانتومتراستفاده می شود.

خرید آرگون گرید 5.5:

گاز آرگون گرید 5/5 در مصارفی که نیاز به دقت بالا باشد مورد استفاده قرار میگیرد. آرگون با خلوص 5/5 دارای خلوص زیادی است  که در دستگاه کوانتومتر،جوش استیل و آلومینیوم مصرف می‌گردد تمامی سیلندر های شارژ شده با گاز آرگون گرید 5/5 داری گواهینامه و سرتیفیکیت معتبر هستند.

تهیه گاز آرگون4.5:

سپهرگازکاویان امکان ارائه ی گاز آرگون با گرید های مختلف را دارا است. آرگون با خلوص 4/5 در جوشکاری و تحقیقات بیشترین کاربرد را دارد. گاز آرگون خلوص4/5 قابل شارژ در تمامی ابعاد سیلندر می باشد.

 خرید گاز آرگون کوانتومتری:

سپهرگازکاویان تامین کننده گاز کوانتومتری با گواهینامه و مناسب ترین قیمت می باشد. گاز آرگون کوانتومتری دارای بالاترین خلوص آرگون و قابل شارژدر کپسول 50 لیتری کربن استیل با فشارکاری 180-200بار می باشد.

خرید گاز آرگون دراستان البرز:

شرکت سپهرگاز کاویان تامین کننده انواع گاز های خالص و ترکیبی می باشد. تمامی گاز های تامین و تولید شده مطابق با استاندارد NACI و دارای گواهینامه Iso17025 می باشند،مخلوط های گازی تولید شده در سپهرگازکاویان دارای بالاترین کیفیت و گازهای خالص دارای کمترین حد ناخالصی هستند.

خرید مانومتر گاز آرگون:

سپهرگازکاویان تامین کننده انواع گاز خالص ،مخازن ،رگولاتور ،مانومتر و... با کیفیت می باشد. مانومتر به منظور کنترل و تنظیم انواع فشار گاز مورد استفاده قرار میگیرد مانومتر دارای برند های متعدد داخلی و خارجی می باشد سپهرگاز کاویان تامین کننده انواع مانومتر متناسب با درخواست مشتری می باشد.برای خرید مانومتر گاز آرگون با سپهرگاز کاویان تماس حاصل نمایید.

خرید گاز آرگون قیمت مناسب:

سپهرگازکاویان تولید کننده و تامین کننده  مخلوط های گازآرگون وگاز آرگون می باشد و همراه سعی در ارائه ی مناسب ترین قیمت با بالاترین کیفیت را دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر از مخلوط های گاز آرگون و آرگون خالص به سایت سپهرگازکاویان مراجعه یا از طریق واتساپ یا ایمیل با همکاران ما در ارتباط باشید.

تهیه گاز آرگون کروماتوگرافی گازی:

گاز آرگون در دستگاه های آنالایزر مختلف مانند کروماتو گرافی گازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاز آرگون به عنوان گاز محرک ( Carrier Gas) در کروماتوگرافی که به منظور شناسایی کمی و کیفی مواد در صنایع داروسازی و صنایع ذوب آهن مورد استفاده قرار میگیرد. 

خرید آرگون در استان البرز:

شرکت سپهرگاز کاویان تامین کننده انواع گاز های خالص و ترکیبی می باشد. تمامی گاز های تامین و تولید شده مطابق با استانداردNACI و دارای گواهینامه Iso17025 می باشند،مخلوط های گازی تولید شده در سپهرگازکاویان دارای بالاترین کیفیت و گازهای خالص دارای کمترین حد ناخالصی هستند.

تامین آرگون:

گاز خالص آرگون باید مطابق با استاندارد نگهداری و استفاده شود. آرگون در غلظت بالا باعث خفگی فرد میشود،سیلندر های نگهداری گاز آرگون باید از جنس فولاد و بدون درج باشد . شیر سیلندر باید حتما فاقد نشتی باشد. برای تامین آرگون با سپهرگازکاویان تماس حاصل نمایید.