خریدو فروش گاز سولفورهگزا فلوراید

خریدو فروش گاز سولفورهگزا فلوراید

فروش گاز سولفور هگزافلوئورید | فروش گاز هگزافلوئورو سولفید | فروش گاز SF6

SF6 Gas | Sulfur hexafluoride Gas | تهیه گاز هگزا فلوراید گوگرد

شرکت سپهرگازکاویان تامین کننده گازهای آزمایشگاهی و مخلوط گازی (تولید گازهای کالیبراسیون با تکیه بر اخذ گواهینامه Iso17025همراه با سرتیفیکیت) با کیفیت و خلوص بالا و همچنین کالیبره کردن تمامی تجهیزات وابسته به صنایع مختلف فعال می باشد.


گرید های قابل ارائه گاز SF6:

99/5،99/95

گاز SF6در حجم های 5،10،20،40،50 لیتر موجود می‌باشد.

گاز

با خلوص (گرید)

حجم (Lit)

سولفورهگزافلوراید 

99.95mol%

5 Lit

سولفورهگزافلوراید 

99.95mol% 

10 Lit

سولفورهگزافلوراید 

99.99mol% 

50 Lit

سولفورهگزافلوراید 

99.999mol%

50 Lit

برای ارسال سفارش، مشاوره، انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت می‌توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 تهیه گازSF6 خلوص بالا:

سپهرگازکاویان تامین کننده گاز سولفورهگزا فلوئورید خلوص بالا از برندهای معتبر می باشد. برای تهیه گاز هگزا فلوراید گوگرد میتوانید با کارشمناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خرید گازSF6 با کیفیت:

گازSF6 (سولفورهگزافلوراید) با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از برند های معتبر تامین میگردد. سپهرگازکاویان همواره گاز SF6 را باکمترین حدناخالصی و در گرید های 3/5 و گرید4  در حجم های 50،40،15،5و 2 کیلوگرمی به بازار ارائه میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خرید شیر DIN14 گاز سولفورهگزافلوراید:

شیر DIN14 برای انواع  سیلندر گازهای خالص و ترکیبی مناسب می باشد. شیر سیلندر گاز گوگرد هگزافلوراید یا اس اف سیکس  باید بدون نشتی و حتما دارای سوپاپ باشد تا از خطرات احتمالی جلوگیری کند.

خرید رگولاتور(مانومتر) گاز SF6(گاز سولفورهگزا فلوراید):

رگولاتور گاز SF6 درسیلندر(کپسول) SF6 به منظور خروج گاز با فشار کافی مورد استفاده قرار میگیرد. رگولاتور(مانومتر)انواع متعددی دارند که با توجه به خورنده بودن یا نبودن گاز از دو جنس برنج و استیل می باشند.برای اطلاع از قیمت ها می توانید درخواست خودرا برای همکاران فروش ما در سپهرگازکاویان ارسال کنید. 

گاز خالص سولفور هگزا فلوراید, تهیه هگزا فلوراید سولفور

خرید هگزا فلوراید گوگرد, قیمت هگزا فلوئورید گوگرد, تامین گوگرد هگزا فلوئورید

 فروش SF6, خرید SF6, تولید گاز سولفور هگزا فلوراید, شارژ SF6

خرید چرخ حمل سیلندر گاز SF6:

چرخ حمل سیلندر در مصارفی مانند حمل در سطح صاف و مکان های پله رو استفاده می‌شود. سیلندر گاز سولفورهگزا فلوراید از جنس فولاد (کربن استیل)  و وزن زیادی دارد از این رو برای سهولیت در جابه جایی سیلندر از چرخ حمل سیلندر که مناسب برای دو عمر حمل در سطح صاف و حمل در محل پله رو ساخته میشود.

چرخ دستی حمل سیلندر|سپهر گاز کاویان02146837072|فروش چرخ سیلندر |چرخ حمل  کپسول

خرید سیلندر(کپسول)SF6:

سپهرگازکاویان تامین کننده انواع تجهیزات و سیلندر گاز گوگرد هگزا فلوئورید با مناسب ترین قیمت می باشد. گاز گوگرد هگزا فلوئورید به صورت کیلوگرمی و در ابعاد سیلندر 50لیتری،سیلندر40لیتری، سیلندر 20لیتری، سیلندر10لیتری و سیلندر 5 لیتری به فروش میرسد گاز ارائه شده توسط سپهرگاز کاویان دارای گواهینامه و سرتیفیکیت معتبر می باشد.